Вибираючи ялинку до святкування Різдва та Нового року, ми не тільки вішаємо на “вічнозелене дерево” іграшки, цукерки та горіхи, а й завжди під ялинкою у нас розміщуються красиві коробки з бантиками.

На сьогоднішній день дуже популярним в світі стало оформлення подарунків в унікальну упаковку. І таким стилем користуються багато приватних осіб і різні компанії:

  • Будь-яка людина може замовити в поліграфічній компанії одну-дві коробки з особливими картинками і написами, зверненнями до своїх близьких і індивідуальними побажаннями.
  • Частою практикою в світі стало оформлення корпоративних подарунків в єдиному стилі компанії. В цьому випадку купується подарочная упаковка оптом, в залежності від розмірів компанії.

І в разі приватного оформлення подарунку, і при корпоративному, індивідуальний підхід завжди показує особливе і важливе відношення між людьми, статусність компанії, увагу і повагу до співробітників.

Подарункова упаковка оптом

Найчастіше покупка подарункових коробок дрібним або великим оптом здійснюється компаніями, які виробляють популярні товари:

  • цукерки та кондитерські вироби;
  • парфумерні та косметичні товари;
  • інші продукти, які пропонуються своїм споживачам до всіляких свят і урочистих подій.

Звичайно ж, всім відомі яскраві новорічні упаковки цукерок у вигляді будиночків, машинок і звіряток для дітей. Їх купують батьки своїм дітям, бабусі і дідусі – своїм онукам, заводи і організації – для дітей своїх співробітників і т.д. Таким чином, показуючи нам масштабну популярність оригінальної упаковки.

Сьогодні будь-яка кондитерська використовує красиві коробки для своїх шедевральних капкейків, тортів і іншої смакоти. Фірмова картонна коробка зі своїм логотипом або слоганом виглядає красиво і дорого. А продукт, який в ній зберігається, виглядає дуже естетично і привабливо, тому його особливо приємно дарувати своїм близьким. Дуже багато компаній використовують таку упаковку для підвищення інтересу до свого продукту і закріпленню хорошого статусу компанії. І це виграшний хід!

Користуйтеся послугами лідерів в поліграфії

 Компанія “УкрСич” надає поліграфічні послуги по всій території України більше 15 років. Подарункова упаковка оптом – їхня пряма спеціалізація, хоча компанія займається розробкою і виробництвом великого списку поліграфічних товарів з якісних, екологічних матеріалів.

Гарні відгуки і велика клієнтська база дозволяють цій компанії лідирувати в своїй галузі. У компанії працюють люди, які люблять свою справу і завжди готові допомогти Вам створити ідеальну подарункову упаковку.