Результат пошуку зображень за запитом "Телеведучий Юрій Горбунов показав зворушливе відео з сином"

У мережі він опублікував ролик, на якому показав розваги його сина Івана, пишуть Версії з посиланням на 24 Канал.

Як відомо, Юрій Горбунов та Катерина Осадча – одні з небагатьох представників українського шоу-бізнесу, які не прагнуть показувати обличчя свого нащадка. Тому, зазвичай, пара публікує знімки чи відео, на яких видно тільки потилицю їхнього сина Івана. І хоч дитині вже виповнилось 2 роки, прихильники і досі можуть тільки здогадуватись, як виглядає зірковий нащадок.

Однак днями телеведучий Юрій Горбунов дещо розсекретив це. На інстаграм-сторінці він опублікував зворушливе відео, на якому видно, як маленький Іван грає на піаніно. Хлопчик це робив у формі гри, однак впевнено вдаряв по клавішах та після цього сам закрив кришку музичного інструмента.

І хто сказав, що грати на фортепіано складно? – із гумором написав Юрій Горбунов.

Проте уважні підписники блогу помітили, що на лакованому піаніно виднілось відображення 2-річного Івана, який був зосереджений на грі. І хоч обличчя хлопчика було лише трішки видно, у мережі одразу ж заявили, що він подібний на свого зіркового батька. “Він навіть зі спини подібний на тата”, “Який гарненький!”, “Дуже подібний на батька”, “Маленький Горбунович-Горбунов”, – написали вони.