ato

Матеріали на засідання Координаційного комітету підготовив департамент соціальної політики (О. Заклинська) . Після прийому необхідних документів (заяви на ім’я заступника міського голови, копії паспорта, копії ідентифікаційного номеру, довідки про перебування в зоні АТО, довідки про перебування в лікувальному закладі в зв’язку з пораненням) спеціалісти відділу державних соціальних інспекторів за дорученням директора департаменту складають акти обстеження матеріально-побутових умов встановленого зразка.

На засіданні прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на лікування 7 пораненим учасникам АТО на загальну суму 43000 грн. та 55 військовослужбовцям та членам їх сімей, які в даний час беруть участь в антитерористичній операції на загальну суму 55 000 грн.

Координаційний комітет в межах наявних можливостей забезпечує надання матеріальної допомоги, оперативне розв’язання проблем, з якими звертаються члени сімей поранених та загиблих військовослужбовців, а також члени сімей учасників АТО, що потребують особливої уваги чи перебувають в складних життєвих обставинах.