<p style="text-align: justify;">Петро Порошенко. Фото: Facebook</p>

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект №9357, яким регулюється питання проведення місцевих виборів в областях, де введено воєнний стан, пишуть Версії з посиланням на Сегодня.

Голова держави окреслив законопроект про внесення зміни до статті 28 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня, як невідкладний, але тексту документа поки ще немає на сайті парламенту.

Відзначимо, що воєнний стан в Україні введено в 10 областях і діятиме до 26 грудня – припадає на дату виборів в об’єднаних територіальних громадах.

Як відомо, в Раду також внесений аналогічний законопроект № 9349 народним депутатом Віктором Кривенком. Проектом пропонується доповнити закон про затвердження воєнного стану абзацом третім такого змісту: “Місцеві вибори, призначені до набрання чинності цим законом, проводяться в порядку і строки, встановлені законом “Про місцеві вибори”. Закон набирає чинності з дня опублікування.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко заявляв, що зробить все можливе, щоб провести вибори в об’єднаних громадах. Голова держави підкреслив, що, незважаючи на погрози російської агресії, в Україні на сьогодні демократія не порушена.