Як відомо, батьки моряка Андрія Айдера проживають на Прикарпатті, пишуть Версії.

Читайте по темі:

“Поверніть нас додому”, – полонений моряк з Прикарпаття написав з російського СІЗО

Петро Порошенко привітав від імені українського народу передусім військових, які забезпечують тишу і спокій у новорічну ніч, пише 24 канал.

І хай вдячність нашу і тепло наших сердець відчують і моряки, які перебувають у російському полоні, і поранені серед них Андрій Ейдер, Василь Сорока, Андрій Артеменко, і українські політв’язні в російських тюрмах, і наші громадяни, які стали заручниками на тимчасово окупованих територіях. Я звертаюся до мільйонів співвітчизників у Криму та по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога, – запевнив глава держави.

У своєму зверненні він також висловив переконання, що найважче – вже позаду, а попереду – зростання економіки і відновлення рівня життя.

Головне – у передвиборчій гонитві – не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо. Бажаю всім щасливого Нового року. Щоб наша доля нас не цуралась. Слава Україні!“, – завершив своє привітання Петро Порошенко.