Результат пошуку зображень за запитом "садити дерева"

На засіданні виконавчого комітету затвердили програму «Пам’ятне дерево», в рамках якої посадка дерев розглядається як нова традиція турботи про прийдешні покоління, пишуть Версії.

«Кожен мешканець Івано-Франківська буде мати можливість долучитися до процесу озеленення міста та висадити дерево з нагоди визначної події в своєму житті: одруження, народження дітей, ювілеїв і т.п. Кожне посаджене дерево буде мати власну романтичну, цікаву, зворушливу історію, а місто розквітатиме та зеленітиме з кожним роком», йдеться в програмі.

Висадити дерево з нагоди визначної події в особистому житті франківці зможуть у міських парках та скверах. На виконкомі затвердили такі місця:

1) Парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка;

2) Центральне міське озеро;

3) Сквер «Первоцвіт»;

4) Парк Молодіжний.

Франківці самі обиратимуть, яке дерево хочуть посадити – від сакури і тюльпанового дерева до дубів та кленів. Головне, щоб саджанці були висотою не менше 2,5-3,5 метрів. Посадка дерев відбуватиметься навесні (з 01 березня по 30 квітня) та восени (з 01 жовтня по 30 листопада).

Мешканці відшкодовуватимуть вартість саджанців, там ми зможемо зекономити кошти міського бюджету, – відмітив Михайло Смушак, директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.