Нова 1000 гривень. Еволюція дизайну валюти України та її символіка в двох  інфографіках - Гроші - TCH.ua
За даними слідства, між департаментом Івано-Франківської облдержадміністрації та підприємством було укладено договір про закупівлю підрядних робіт за державні кошти з метою будівництва амбулаторії в одному із сіл Долинського району. У подальшому підрядником завищено вартість матеріалів та виконаних робіт, а посадовою особою підписано відповідні акти приймання будівельних робіт та довідки про їх вартість, що стало підставою для оплати замовником робіт та спричинило збитки державі на суму майже 400 тис. грн.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Івано-Франківського ВП ГУНП в Івано-Франківській області, оперативний супровід – УСР в області ДСР Національної поліції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, пишуть Версії з посиланням на Пресслужбу Івано-Франківської обласної прокуратури.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!