Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ злива"

За словами міського голови Руслана Марцінківа, попри це влада тримала ситуацію під контролем.

Протягом ночі 6 одиниць техніки МНС, бригади «надзвичайників», Муніципальна варта, патрульні та комунальники працювали, допомагаючи на дорогах та у дворах.

“Найбільше постраждав дощовий колектор на вул. Надрічній, оскільки там він поєднаний з каналізаційним. Критична ситуація також була на вул. Січових Стрільців, на перехресті вул. Івасюка – Івана Павла ІІ, підтопило село Вовчинець. Тут протягом негоди працювала спецтехніка. Також вчора вдалось відкачати воду у 42 підвалах, проте шкода від стихії ще залишилась. Вчора в екстреному порядку відбулось засідання комісії з ліквідації стихійного лиха за участі ДСНС, Муніципальної варти, комунальних підприємств”, – зазначив Марцінків.

Мер зауважує, що зранку на службу оперативного реагування продовжують надходити скарги. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

“Сьогодні працюємо в посиленому режимі з усунення наслідків негоди, залучаючи усю можливу техніку комунальних підприємств та «надзвичайників». Працівники «Водоекотехпрому» протягом дня очищатимуть дворові колектори. КП «Міськсвітло» посилено працює, щоб до обіду відновити роботу світлофорів. Громадський транспорт сьогодні їздить у звичному режимі”, – наголошує міський голова.

Франківців просять звертатись на «15-80» з проблемами, їх намагатимемуться якомога швидше їх вирішувати. Крім того, ті, хто найбільше постраждав від стихії, можуть звернутись за компенсацією шкоди, яку профінансуємо з резервного фонду.

“Навряд чи мудро звинувачувати в стихії політику. Тому нам потрібно згуртуватись і працювати разом, допомагати один одному. Попереду новий виклик, адже вже на сьогодні метеорологи мають нове штормове попередження для нашого міста”, – підсумовує очільник міста.