В Івано-Франківську розпочали нанесення дорожньої розмітки. ФОТО ...

Загалом на ці роботи потрібно більше шести мільйонів гривень.

“Станом на сьогодні проведено одну тендерну закупівлю. Одна закупівля знаходиться на розгляді. Вчора відбувся аукціон. Станом на сьогодні є кошти, два мільйони гривень. В тому числі борги по минулому році 572 тисяч гривень. За попередньою інформацією близько 6,5 мільйонів гривень є потреба для проведення наступних торгів по нанесенню дорожньої розмітки. В першу чергу проведено торги і визначено переможця по нанесенню дорожньої розмітки на пішохідних переходах на вулицях Івано-Франківська”, – відзначив начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк.

Чиновник відзначив, що в місті є перелік з 22 вулиць на яких буде нанесено пішохідну розмітку. Розпочнуть з вулиць Галицька, Незалежності від мосту до січових Стрільців. Також по вулицях Бандери, Мельника, Північний Бульвар та Гетьмана Мазепи, пишуть Версії.

“З 21 травня вже були розпочаті роботи по нанесенню дорожньої розмітки. По вулиці Івасюка повністю нанесено як регульовані, так і нерегульовані пішохідні переходи. Адже, ця ділянка була цілком відремонтована поточним ремонтом. Також підрядних намалював два пішохідні переходи на вулиці Коновальця. Зараз все готово, фарба є, машини готові, підрядник теж. Чекаємо сухої погоди”, – додав Андрій Гіглюк.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!