Крук розвінчала міфи про себе: Я не їм глисти та не одружена з олігархом |  ТаблоID

При цьому зірка опублікувала знімок, на якому вона повністю оголена млосно вигинається на ліжку.

Валерія запевнила, що їй шкода витрачати час на перегляд телесеріалів. До того ж, вона вважає, що якісної продукції зараз мало.

“Об’єктивно гідних мало. Я дуже вимогливий критик, багато вимагаю і очікую. Для мене важливо, щоб кіно було наповнене сенсом, філософією, залишало відчутний післясмак і змушувало задуматися, ціную діалоги і тонкий гумор. А таких дуже мало, особливо останнім часом. І навіть супер актори не витягують сучасні сценарії”, – написала Крук.

Натомість телеведуча навела кілька аргументів, чому варто читати книжки.

“Захоплення літературою дозволяє ефективно знімати стрес, збільшувати словниковий запас, розширювати кругозір, а також розвивати увагу, творчі здібності і емоційний інтелект. Присвячуючи час читанню, ми одночасно тренуємо найрізноманітніші відділи мозку: працюють зони, що відповідають за зорове сприйняття, мову, уяву, асоціативне мислення і емоції. Нервові волокна покриваються більш щільним шаром провідної речовини – мієліну, і це дійсно рятує від багатьох захворювань мозку, наприклад, від хвороби Альцгеймера”, – додала модель.

На своїх ж світлинах зірка не посоромилась позувати в чому мати народила, демонструючи струнку фігуру і відсутність комплексів.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ВАЛЕРИЯ КРУК (@valeriyakruk)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ВАЛЕРИЯ КРУК (@valeriyakruk)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ВАЛЕРИЯ КРУК (@valeriyakruk)

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!