“Сьогодні правоохоронними органами було забезпечено проведення цілого ряду слідчих дій в рамках кримінального провадження, яке стосується заволодіння корпоративними правами ТОВ “Торговий Сервіс”. Було проведено ряд слідчих дій, успішно проведено. Слідчі дії будуть продовжуватися, на скільки мені відомо, заплановано цілий ряд інших слідчих дій”, – відзначив Тарас Жарський, юрист Ігоря Халаменди.

Він підкреслив, що корпоративний спір вже був вирішений Міністерством юстиції.

“Ще 16 листопада Халаменда був законним власником центрального ринку. Стояло питання, що менеджемт ТОВ “Торговий Сервіс” не може належним чином забезпечувати здійснення роботи критого ринку. На сьогоднішній день, ринок зранку був дійсно блокований силовими структурами. Зараз ви маєте можливість бачити, що всі підприємці, торгові ряди прекрасно працюють. Жодних перешкод немає. Я можу сказати, що на сьогоднішній день Ігор Халаменда та ТОВ “Торговий Сервіс” як законний власник ринку фактично повністю відновилися у своїх правах”, – додав юрист.

Він підкреслив, що повний контроль над всіма приміщеннями є за ТОВ “Торговий Сервіс”.

Хто наразі збирає кошти на ринку, юрист не знає.

Самі ж працівники ринку розповіли Версіям, що сьогодні в них ніхто гроші не брав.

“Підсумок всього того, що сьогодні відбулося буде розглядатися на так званій антирейдерській комісії при офісі президента України. Оскільки це питання є на сьогоднішній день під контролем, так як носить публічний характер. Воно набуло не лише місцевого, а загальноукраїнського розголосу”, – заявив Жарський.

Де зараз пан Халаменда невідомо. Відомо, що ринок працюватиме в звичному режимі. Однак, хто займатиметься збором коштів – невідомо.

У ЗМІ з’явилася інформація, що на ринку сьогодні зранку проходили слідчі дії. Працювали правоохоронці зі столиці. За повідомленням, поліція увійшла в офіс “Торгового сервісу”, всіх, хто там незаконно перебував, – затримали. Відтак, заявили, що начебто, підприємець Ігор Халаменда повернув контроль над ТОВ “Торговий сервіс”.

Натомість, “нові” власники центрального ринку Івано-Франківська заявили, що досі його контролюють.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!