Результат пошуку зображень за запитом "калуш пожежа"

Під час прес-конференції говорили про панічні настрої населення, адже до об’єкту з різних сторін, із звуковими та світловими сигналами рухалася техніка, і було видно заграву.

У ДСНС пояснюють: на виході установки є етилен пропілен, це готова сировина, яка виходить, як товар. Горів перолізний газ, пишуть Версії з посиланням на Правда.іф.

«Завжди є людський фактор, в даному випадку не хочеться його виключати. Об’єкт довший час не експлуатувався, знаходився в стані ремонту.

З 3 по 14 грудня 2018 року на об’єкті проводилася інспекція державним пожежним наглядом, були складені протоколи за невиконання пожежних наглядів. Було понад 80 пунктів припису. Один з основних аргументів – система не була обладнана автоматичною системою оповіщення пожежогасіння, що, можливо, призвело до більш масштабних наслідків.

Локалізація пожежі відбулася о 23.48 – керівник гасіння переконався, що розповсюдження вогню уже не буде.

Станом на 10.44 год. 13 січня факельного горіння немає, але триває охолодження місця події. Загроза повторної пожежі залишається.

Було багато факторів, які впливали на гасіння пожежі: нічний стан доби, висока температура, постійна загроза вибуху, адже важко передбачити, на якій відмітці могла статися подальша розгерметизація. Були періоди, коли води було недостатньо. Каналізаційна система не справлялася, рятувальники працювали у воді.

Об’єкт потребує великої кількості залучення сил і засобів для ліквідації таких пожеж. Піднімалися резервні сили і засоби. Роль місцевих органів самоврядування має бути дуже активною. У нас мало пожежних підрозділів. Не хочу сказати, що нічого не робиться, але нам потрібно створювати підрозділи місцевої пожежної охорони», – повідомив в.о. начальника управління обласного ДСНС, керівник гасіння пожежі на «Карпатнафтохім» Ігор Оксинтюк.