У Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території  Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв. Спостерігається горіння трав’яного настилу та лісової підстилки окремими осередками. Про це інформує пресслужба ДСНС.

До гасіння пожеж залучено 362 чоловіки та 85 одиниць техніки, з них від ДСНС 303 чоловіки особового складу та 60 одиниць техніки (в тому числі 3 літаки АН-32П та 3 вертольоти ДСНС, якими 12 квітня здійснено 111 скидів – 306 т води).

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,013 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год).

У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,020 мР/год, на КДП Дитятки 0,01 мР/год при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год).

“Вогонь знищив тисячі гектарів лісу у Зоні відчуження. Багато тварин втратили свої домівки. На цьому відео коні Пржевальського тікають від вогню по спалених чорнобильських полях. Хто це зробив? Хто допустив? Чи буде покараний?”, – підписане відео від « CHERNOBYL TOUR ».

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!