Про це на онлайн-брифінгу щодо поширення коронавірусу на Прикарпатті розповів голова ОДА Віталій Федорів, пишуть Версії.

“Маємо значне збільшення ПЛР-діагностики, яку проводимо в межах області. Це зокрема, вірусологічна лабораторія Обласного лабораторного центру, лабораторія ОКІЛ та ОКЛ. Показник проведених досліджень більш ніж вдвічі перевищує кількість нових підозр. Це дає можливість зменшувати кількість тих, хто очікує на результат. Якщо донедавна було більше 500-600 прикарпатців, які очікували на результати ПЛР-діагностики, то на сьогоднішній день – 328 жителів області. Зараз ми робимо все можливе, щоб продовжити зменшення кількості пацієнтів, які очікують на результати ПЛР – чи першої, чи повторної. Це дасть змогу отримувати результат по кожному окремому випадку оперативніше”, – відмітив очільник Прикарпаття.

Він повідомив, що до діагностики коранавірусної інфекції долучились приватні також приватні лабораторії та працівники Івано-Франківського національного медичного університету.

“На сьогодні щодня власними силами ми робимо від 250 до 300 діагностик. Час на очікування результатів зараз складає від 2 до 3 діб. Ми робимо все можливе, щоб ПЛР-діагностику робили за 48 годин”, – додав Федорів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!