Ситуація наразі виявилась невтішною — практично в усіх місцевих радах Івано-Франківщини є рішення, прийняті з таким конфліктом. – Про це пишуть Версії з посиланням на  ОТБ “Галичина”.

Регламенти Івано-Франківськї міської та обласної рад не містять механізму врегулювання конфлікту інтересів, як і більшість регламентів районних рад, – кажуть експерти Станіславської правозахисної групи. Тільки регламентах Косівської, Надвірнянської та Богородчанської районних рад частково є відпвоідні положення.

“Механізм врегулювання конфлікту інтересів частково передбаченй у семи регламентах органів місцевого самоврядування. У регламентах десяти місцевих рад взагалі відсутнє врегулювання конфлікту інтересів. Проте, в чотирьох з десяти покладається обов’язок контролю на депутатські комісії з етики та законності”, – розповів Ярослав Васютин, експерт Станіславської правозахисної групи.

Довідково.
Потенційний конфлікт інтересів – наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.