В міську каналізацію скинули сотні кілограмів побутового сміття: очисні споруди зупинилися (ФОТО)

Ввечері у четвер, 27 квітня, на каналізаційні очисні споруди Івано-Франківська в приміській Ямниці поступили стоки із нехарактерними забрудненнями.

Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Обрізки тканини, поліетиленові пакети, засоби особистої гігієни, вушні палички, серветки, що не розчиняються у воді, та інші предмети в кількості сотень кілограмів раптово з’явилися в мережах “Водоекотехпрому”.

Все це спричинило поломку та зупинку нового очисного обладнання, яке зовсім недавно закупили та встановили за кредитні кошти Світового банку.

Працівники «Івано-Франківськводоекотехпрому» працювали цілу ніч щоб відновити роботу головної насосної станції. Комунальники вивезли дві машини відходів.
Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром» просить мешканців міста поважати себе та користуватися каналізаційною системою міста за призначенням, не перетворюючи її у смітник.

“Якщо ви стали свідком того, як незаконно зливають з АС машин в колектори побутові і не тільки відходи, просимо негайно телефонувати в Водоекотехпром, а також при можливості зробити фото. Ми обіцяємо винагороду”, – кажуть у «Івано-Франківськводоекотехпромі».