Працівники луцького підприємства пів року сиділи без зарплати

Про це повідомляє Громадська мережа ОПОРА.

“Ми ще жодної копійки не отримали. Навіть рахунку відкритого не маємо. У фінвідділі нам сказали, що чекають якогось рішення з області і що немає фінансового розпису”, – каже голова Верховинської районної ТВК Василина Шкрібляк.

За її словами, ТВК вже заборгувала за виготовлення посвідчення членам комісій, за два оголошення, опубліковані в газеті.

“Зараз потрібно вже давати третє – про реєстрацію кандидатів, а з яким лицем я маю до них йти? Люди пішли мені назустріч, бо мене знають і довіряють. Але зараз виходить, що я пообіцяла з ними розрахуватися і не зробила цього”, – розповідає Василина Шкрібляк.

Голова Верховинської районної ТВК попереджає, якщо гроші не надійдуть до кінця місяця, то комісія зупинить свою роботу. Також обіцяє скаржитися в ЦВК.

“В інших районах є якийсь рух, а Верховину стопорять, не знаю чому. Ми з 12-го серпня без зарплати працюємо. Обіцяли, що з п’ятого вересня буде фінансування, але нема нічого. І якщо грошей не буде, то я нічого робити не буду, і ніякі вибори проводити не буду. На волонтерських засадах я не збираюся працювати”, – каже Василина Шкрібляк.

У пресслужбі Івано-Франківської ОДА запевнили, що у п’ятницю, 25-го вересня, субвенцію з Державного бюджету перерахували на рахунок Верховинської районної ТВК, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!