У вівторок, 17 вересня, наглядова рада комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» розглянула питання щодо недопущення збитковості підприємства у 2014 році. Серед переліку оптимізаційних заходів керівництво «Водоекотепрому» запропонувало, зокрема, перевести працівників підприємства на чотирьохденний робочий тиждень. Так, водоканал планує заощаджувати гроші на зарплаті своїх працівників.

Члени наглядової ради розкритикували ініціативу  керівника підприємства Олександра Чепового, який планує  економити кошти на працівниках. Втім, рада таки зобов’язала дирекцію «Водоекотехпрому» вжити заходів щодо недопущення заборгованості «Івано-Франківськводоекотехпром» у наступному році.

«Члени наглядової ради нібито не дали дозвіл на скорочення робочого тижня для працівників підприємства. Водночас не затвердили конкретних заходів щодо недопущення збитковості підприємства. Тепер директор одноосібно може визначати, на чому економити, в тому числі він може й скорочувати робочий час», – каже джерело «Галицького кореспондента» у КП «Івано-Франківськводоекотехпром».