– На даний час затримано «Хорвата» – начальника оперативного штабу (одного з організаторів та першого офіційного командира 5-го ОБАТ ДУК ПС, пораненого в боях з окупантом), «Бєса» – командира 13-го запасного батальйону ДУК ПС (Київ), який воював в Донецькому аеропорту, де був контужений у бою з російським спецназом, та ще трьох бійців, – пояснює Андрій Стемпіцький. – Вчора цілий день з’ясовували обставини інциденту. Інформації багато – її зараз опрацьовують наші аналітики, тому і не робимо поспішних гучних заяв на основі матеріалів бульварної преси. Не виключено, що конфлікт міг виникнути і на побутовому ґрунті. І «Хорват», і «Бєс» були контужені та поранені на війні, тому їхня психіка особливо чутлива до будь-яких негативних подразників. Але точну інформацію будемо мати згодом, пишуть Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

Також Стемпіцький, дивується, чому в ЗМІ пишуть, що під час конфлікту використовувалася вогнепальна зброя, з натяком, що бійцями, адже чомусь кульові поранення саме у хлопців-«правосекторівців».

Нагадаємо, вчора у ЗМІ припускали, що бійцями “Правого сектора” було використано вогнепальну зброю.

А ще Стемпіцький додав, що заклад «Хата Магната», у якому розгорівся конфлікт, належить жителям Донецької області з міста Красноармійськ, більшість персоналу також з Донеччини.