tymoshenko

Про це лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила під час прес-конференції в Івано-Франківську.

“Мені здається, що нашій державі не вистачає тих новітніх унікальних прикладів любові до держави, патріотизму і мужності. Тому я хотіла, щоб перший указ був про надання Героїв України “Небесній сотні”, яка поклала край авторитаризму і диктатурі. Це буде перший указ, він задасть нову планку служіння, мужності і любові до країни”, – наголосила Юлія Тимошенко.

На її думку, “Герої України – це ті, хто захищав східні кордони, встановлював українські прапори на захоплених приміщеннях, які не здалися і кого було вбито”.

“У особливому боргу ми всі перед “Небесною сотнею” і тими людьми, які безвісті зникли, і сьогодні, на моє переконання, вони є жертвами, які загинули під час революції, під час нашої визвольної боротьби”, – наголосила кандидат в Президенти.

Вона зазначила, що звання Героя України має отримати також і член партії “Батьківщина” Володимир Рибак, якого по-звірячому закатували за встановлення українського прапору на адміністративній будівлі.

“Усі ці Герої України мають після перемоги отримати зовсім нові нагороди Героїв. Треба розпочинати відлік справжніх Героїв України “, – зазначила Тимошенко і підкреслила, що зірку треба замінити на тризуб.

“Необхідно замінити ту зірку на тризуб і почати нову історію Героїв України, які не продаються за гроші”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

“Нові Герої мусять задати новий горизонт моральної гідності, мужності, стійкості, відданості своїй державі для всіх наступних Героїв України”,- наголосила вона.