Представники Української Добровольчої армії відвідали “Урок мужності”, що проходив  в загальноосвітній школі села Дзвиняч, , пишуть Версії.

«Такі уроки – це живе спілкування бійців, які повернулися з АТО, із школярами. І таке спілкування дуже цікаве для дітей. Потрібно, щоб воїни приходили в свої рідні школи і щоб діти бачили – ось людина, яка ходила зовсім недавно в цю школу, сиділа ось за цією партою. Вразило те, що на запитання: «Що таке патріотизм?» діти відповідають: «Готовність віддати життя за свою Батьківщину!», – розповів капелан, парамедик, старший інструктор МБ «Госпітальєри», боєць Української Добровольчої Армії Сергій Мороз.

Під час уроку діти під час вікторини пригадали історію написання гімну України, назвали символи державності, розповіли про написання Конституції, про Революцію Гідності і про героїв Небесної сотні, а також вшанували хвилиною мовчання свого односельчанина, який загинув в зоні АТО.

Школярі ЗОШ села Дзвиняч приготували для бійців УДА подарунок – мапу України, на яку наклеїли власноруч виготовлені сердечка. Також бійцям передали продукти харчування, зібрані для воїнів УДА.