Сьогодні під час вступного слова на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Микола Азаров приділив значну увагу своїй поїздці на Прикарпаття, яка відбулася у вівторок, 10 вересня.

Зокрема, Микола Азаров акцентував на наслідках повені 2008 року:

 

— Під час поїздки Івано-Франківщиною я побачив, наскільки багато ще залишилося не ліквідованих наслідків повені 2008 року. Всюди — недобудовані мости і дороги, захисні дамби тощо.

 

По-перше, від усіх керівників міністерств і відомств, які відповідають за ці роботи, я категорично вимагаю їх завершення.

По-друге, ця картина зайвий раз нагадує, наскільки важливо попереджувати такі масштабні наслідки стихійних лих. Тому робота з підтримання надійного стану захисних споруд, інфраструктурних та інших об’єктів має бути постійною і системною.

Прем’єр-міністр принагідно висловив щиру солідарність громадянам Російській Федерації, які борються з наслідками аномальної повені на Далекому Сході.

— Президент України доручив Уряду розглянути питання: чим Україна може допомогти? З’ясувати це з нашими російськими партнерами. І в першу чергу запропонувати допомогу дітям з постраждалих районів, запросити їх відпочити в наших оздоровчих таборах, які працюють і восени, і взимку. В «Артеку», наприклад, — зазначив Микола Азаров. — Тому я в свою чергу доручаю Міністерству закордонних справ через дипломатичні канали провести відповідні консультації і негайно дати пропозиції Уряду.