Похожее изображение

Юрій Горбунов поки лідирує в номінації “Тато-зірка”, набравши 619 голосів, а Василь Вірастюк випереджає своїх суперників у номінації “Тато-спортсмен”, пишуть Версії.

Премію «Тато року» медіакомпанія «Едіпресс Україна» і сайт 4mama.ua організовують вперше. Разом з Юрієм Горбуновим стати «татом-зіркою» претендують Сергій Притула, Олександр Педан, Олег Скрипка та Володимир Остапчук.

Юрій Горбунов — відомий український телеведучий, актор театру та кіно, кінопродюсер, заслужений артист України. Шестиразовий володар премії “Телетріумф”. Одружений. Разом з дружиною, телеведучою Катею Осадчею виховує дворічного сина Івана.

Знімався в багатьох українських серіалах: “Сувенір з Одеси”, “Останній москаль», «Село на мільйон», “Доярка з Хацапетівки-2”, “Скажене весілля” та ін. У 2018 році почав роботу над першим дебютним проектом в якості продюсера повнометражного фільму-комедією “Скажене весілля”.

Має своє гумористичне шоу – “#ШоуЮри”

“Я був на пологах, бачив, як син з’явився на світ. Тому рекомендував би всім батькам в обов’язковому порядку бути присутнім на пологах. Вважаю, що тільки після того, як батько побачив, що відбувалось з мамою при пологах, в яких муках дитина народжувалась, починаєш розуміти, що кожна хвилина проведена з дитиною дуже для неї важлива. Обоє батьків повинні бути завжди поруч з дитиною від самого народження. Адже, коли батька довго не має поруч – малюк за тобою починає сумувати, чекає на тебе, біжить до тебе, коли ти приходиш з роботи.

Зараз Івану 2 роки і він не може сидіти на одному місті. Тому ми страшенно любимо разом грати в рухливі ігри – бігати один від одного, ховатися, також я його катаю на дитячій машинці і вожу його за собою”.

За звання “Тато-спортсмен” змагаються Василь Вірастюк, Олександр Усик, Андрій Шевченко, Георгій Зантарія та Андрій П’ятов.

Василь Вірастюк — український стронгмен, володар звання “Найсильніша людина світу”, кіноактор. Разом з дружиною Інною виховує трьох синів Адама, Олега, Олександра. Знявся в дитячих кінофільмах “Іван Сила” та “Пригоди S Миколая”, озвучив батька Кирила Кожум’яки в однойменному мультику. Незважаючи на свій публічний статус, Василь — людина дуже проста, уникає гламурних тусовок та зайвої уваги публіки.

Наразі франківець лідер номінації, – він набрав 133 голоси.

Всього премія налічує кілька номінацій, а серед претендентів не тільки представники шоу-бізнесу та спортсмени, а й лікарі, педагоги та блогери. Народне голосування триває до 15 травня, а імена переможців будуть названі в червні 2019.