Результат пошуку зображень за запитом "нардеп шевченко"

 Як раніше інформувалося, надвечір 13 червня в парку воїнів-інтернаціоналістів у Франківську облили фекаліями народного депутата Олександра Шевченка.

Згодом на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook Олександр Шевченко розповів деталі інциденту. За словами нардепа, його облили нечистотами через те, що він не хотів знятися з виборів до парламенту на користь претендента від “Слуги народу”.

Народний депутат Шевченко звернувся до правоохоронців та президента Володимира Зеленського, аби ті надали оцінку цьому вчинку. Очільник прикарпатської поліції Володимир Голубош заявив, що розслідування по цій справі буде проведено об’єктивно, а поліціянти й надалі залишатимуться аполітичними.

Деякі франківці схвально оцінили цей вчинок, деякі – стали на захист нардепа Шевченка, ще інші – вказують, що такі методи – нелюдські. Нижче “Галка” наводить кілька коментарів франківців, озвучених з цього приводу в соцмережі Facebook.

Артур Кучеренко Прибрав “порох з хати”))) А за Порошенка такого не було. А тепер що виходить? Кандидати ЗЕ мочать у гімні не зовсім чужого з команди Коломойського? Міжусобні війни почались.

Ольга Семененко Ганьба тим, хто таке робить(((

Оксана Савицька Значить заслуговує на таке… А як інших обкидують яйцями, обливають зеленкою і кидають в бак з сміттям…??? Заслужений вчинок, хай приймає слуга народу.

Ігор Маланюк Щось пазл не складається. Шевченко від Бєні, “Слуга народу” теж від Бєні. Виходять служать одному господарю, при цьому обливаються гімном… О тепер пазл склався. Значить у них змагання – кого більше любить Бєня, так би мовити, конкурс… Змагаються за крохи з барського стола.

Yaroslav Burlachuk Боже! Гинуть хлопці на війні!! А вони гімном обливаються!

Роман Турик Наш рагулізм вчерговий раз дивує!!!!

Яна Колесніченко Ми заслуговуємо на те, що маємо(((

Цівкач Віктор Це справедливе рішення! Його поважають ті, хто не знає про його справжні вчинки і дії! А тільки піар….

Анна Анна Пирожук люди не мають совісті та поваги ні до себе, ні до когось іншого. Шевченко для Франківська зробив багато, але найшлося якесь падло, щоб таке зробити. Все повернеться бумерангом, а сміятися з цього я думаю не коректно, бо це може бути з будь-ким.

Марія Шеремет Добре зробили.

Христя Лаврук Не того поливаєте.

Володимир Юзюк Шкода людей, що це зробили. Карма їх наздожене в самий неочікуваний момент.

Руслан Безручко Я переконаний, що це файна виборча кампанія від опонента…

Hanna Danile Він хотів “весну без Пороха” – он хай отримує)))

Віталій Семанів Перед тим, як садити щось, завжди вносять добрива.

Yevgeniy Kazakov Щось пішло не так. Історія розказана Шевченком явно не повна чи не до кінця правдива. Певно, є якась передісторія конфлікту. Можливо, були порушені попередні домовленості, або придумані саме політичні мотиви такого вчинку. Хоч я категорично не підтримую ідею обливати гімном, які б мотиви не були. М’яко кажучи, вчинок не гідний.

Ekaterina Shevchenko Люди зовсім з глузду з’їхали! І що ви так радієте? От в чому радість? Що ми починаємо перетворюватись на тварин? Та мені здається, навіть тварина б до такого не додумалась.

Цівкач Віктор Клас. Молодці!!!

Галина Різничук Ви вважаєте такий вчинок нормальним? Людським? Хто би він не був! Він людина, що своїми силами і своїм розумом чогось досягнув у житті. А ті, що схвалюють такий вчинок, самі за себе вже сказали, хто вони!

Oksana Ostrovska 90-ті повертаються? …. Люди які хочуть в Європу так точно не робили б…

Denys Lukachovych Коли ідіоти не мають аргументів в дію вступає поливання брудом, Шевченку це не зашкодило, а гниль опонентів показало.

Oleksiy Pak Відбувся сходняк, на якому один “авторитет” опустив іншого. Останній тепер вважається зашквареним і не допускатиметься до спілкування з людьми. Ось і вся новина.

Євген Миколайович Шпана квартальна… Топи за них далі, Сашику )))

Галина Гаврилюк Треба було менше піаритись, я казала, а брехун – це правда. Катюзі по заслузі. Не вірте і не жалійте.

Юрій Лазавенко Мудрі люди кажуть: Політика – брудна справа!