Результат пошуку зображень за запитом "TruCAM"

Кількість ділянок, на яких буде використовуватися прилад TruCAM, збільшується❗️

З 19 вересня на дорогах України додається 17 нових та буде розширено 8 існуючих ділянок автодоріг (з підвищеним рівнем аварійності), на яких здійснюватиметься контроль швидкісного режиму за допомогою лазерних вимірювачів швидкості TruCAM.

Ловіть карту й таблиці, де вказані нові ділянки, на яких вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM. Там вони, як завжди, позначені червоним 🔴 кольором.

Усього для вимірювання швидкості на дорогах країни використовуються 100 таких приладів.

І ми робимо це не для того, аби притягнути побільше до відповідальності чи назбирати якомога більше штрафів. Наша мета в іншому — попередити це правопорушення й привчити водіїв бути відповідальними на дорозі.

Наші підходи у цьому процесі незмінні:

✔️публікуємо карту з ділянками, де вимірюють швидкість руху;
✔️про використання приладів вимірювання швидкості вас повідомлятимуть дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень;
✔️у місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

📌Та трохи про результати роботи: за перевищення швидкості від початку використання приладів (жовтень 2018) патрульні винесли понад 302 тисячі адміністративних постанов.

Стежте за оновленнями, пильнуйте за знаками, і головне — не порушуйте ПДР, – розповів  перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції, капітан поліції Олексій Білошицький.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!