Долинський районний суд розглянув кримінальну справу про обвинувачення гр. П. за ст. 336 КК України, який 12 травня 2015 року без поважних причин не прибув в Долинський ОМВК, незважаючи на те, що отримав повістку наручно і був попереджений про кримінальну відповідальність, і таким чином, умисно ухилився від призову за мобілізацією, пишуть Паралелі.

Обвинувачений гр. П. в судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та пояснив, що в нього на утриманні є неповнолітня дочка.

Він дійсно отримав повістку та був попереджений про кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації., однак злякався і вирішив ухилитися від мобілізації. У вчиненому розкаюється, просить судового його не карати. Просить не допитувати свідків по даній справі та не досліджувати інших доказів.

Суд визнав гр. П. винним у вчиненні злочину, передбаченого 336 КК України та призначити йому іспитовий строк два роки, зобов’язав періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця праці та проживання, на виїжджати без дозволу органу кримінально-виконавчої системи за межі України.