Трагедія сталась 4 квітня близько 14.00. Обвинувачений на причепі мотоблока перевозив пасажира та 4-річного хлопчика.

Після зупинки мотоблока пасажири зійшли і стали праворуч від мотоблоку. Після цього водій вирішив розпочати рух мотоблоком, щоб заїхати на прилеглу територію до будинку. При цьому він проявив неуважність, перед початком руху не переконався, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху, не пересвідчився, що малолітній перебуває на безпечній відстані, внаслідок чого під час руху мотоблоком правою частиною причепа вчинив наїзд на дитину.

У результаті порушення водієм Правил дорожнього руху України сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої відповідно до висновку експерта хлопчик отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми з переломом основи черепа, крововиливом під м`яку мозкову оболонку, яка ускладнилась набряком та набуханням головного мозку, що спричинила його смерть.

В судовому засіданні обвинувачений визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення у повному обсязі при обставинах, викладених в обвинувальному акті.

У вчиненому щиро розкаявся та запевнив суд, що подібного більше не повторить. Просив суд його суворо не карати та обрати йому покарання, не пов`язане з позбавленням волі.

Потерпіла в судове засідання не з`явилась, однак від неї поступила письмова заява, в якій просить кримінальне провадження розглядати у її відсутності, зазначає, що будь-яких претензій матеріального чи морального характеру до обвинуваченого не має, просить суд обвинуваченого не карати та призначити йому покарання, не пов`язане з позбавленням волі.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, і призначив йому покарання три роки позбавлення волі без позбавлення права керувати транспортним засобом.

На підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік.

Вирок винесла суддя Олександра Міськевич.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!