Гриб — білий, круглий і великий. Схожий на дощовика чи трюфеля. Щоправда, вражає розмірами. У діаметрі — близько 30 сантиметрів.

Гриб учора знайшла у садку однієї приватної садиби поблизу парку працівниця швейного ательє «Шпулька» пані Наталія. Нині поділилася зі співробітницями новиною про знахідку. І  принесла, щоб переконати їх. Тож, поки що гриб — дивує відвідувачів і працівників ательє.

“Учора у садку калушан Наталія вигулювала собаку. Це їй доручили господарі на час відсутності. Вечоріло. І раптом у траві вона побачила… відображення місяця. Спочатку — злякалася. Але цікавість узяла верх, і вона підійшла до дивної знахідки. Запах переконав Наталію, що це — гриб. І це спонукало її взяти гриба із собою”, — смачно описує ”Вікнам” знахідку власник ательє пані Ірина.

Наразі працівниці ательє тільки здогадуються, що то за гриб. Пані Наталія пригадує, що колись про схожий гриб їй траплялося бачити передачу. Казали, що гриб — рідкісний і їстівний. Ним можна нагодувати півсела.

Жінки сподіваються, що гриб можна буде скуштувати. Але перед тим обіцяють точно з’ясувати, чи можна його їсти. Хочуть шукати відповіді в інтернеті.

Вага знахідки — 1660 грамів.