За словами пані Людмили, під час перебування чоловіка в АТО, у неї виявили множинні фіброадиноми в грудях (в одній 9, а в другій 7). Лікарі казали, що це від гормональних порушень і нервів.

“У ОНКО казали, що як одна фіброадинома дає збій, то починається саркома. Моя сестра сказала, що прочитала в інтернеті про церковку і про Образ Ласкавої Божої Матері Станіславівської. Я поїхала, ще й взяла з собою подругу, яка не могла завагітніти 8 років. Під час молитов я просила про оздоровлення грудей, але я як побачила скільки жінок просять про дарування материнства, моє прохання було змінене. Воно звучало так: МАТІНКО МОЯ НЕБЕСНА, якщо вагітність допоможе мені у вилікуванні моїх грудей, то нехай я завагітнію! І через 2 місяці я дізналась, що вагітна!”, – розповідає жінка.

Вагітність проходила чудово, але на 4 місяці лікарі повідомили Людмилі, що фіброадиноми збільшились і є вже щось у лімфовузлах. Сказали, що у жінки два варіанти, або зробити аборт і врятувати своє життя, або народжувати і не знати що буде, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

“Я була у відчаї, бо розуміла, що не можу зробити аборт, а з іншого боку, залишаються дві дитини-сироти без мами. Я думала, що Богородиця мене покинула! Я не бачила майбутнього… Але я продовжувала молитися. І вирішила, що якщо Бог дає мені дитину, то вона має бути народженою! Адже хто як не мама має захистити свою дитину!!! Я легко виносила, родила і годувала грудьми 5 місяців. Зараз моїй донечці 1 рік і 3 місяці. Я безмежно щаслива і вдячна Богові і своїй Небесній Мамі, що допомогли мені”, – пише щаслива мама.

Окрім того, за словами Людмили, після пологів УЗД всього організму показало, що вона повністю здорова, а фіброадиноми у грудях вже не несуть загрозу для життя.

“І до речі, мою подругу Бог теж винагородив за посередництвом Ласкавої Богородиці, за всі роки чекання, вона народила двійнят, хлопчика і дівчинку”, – підсумувала пані Людмила.

http://blitz.if.ua/include/img/64418508_2344019059259002_3257925958954385408_n.jpg