Натхнення Домініка знаходить у традиційному українському одязі, вивчаючи старовинні зразки та архівні фотографії. В результаті виходять справжні витвори мистецтва, які відображають красу та історію українського народного костюму.Цього разу майстерня вирішила зробити своїм обличчям прикарпатську фотомодель Ольгу Гордійчук. Про це пишуть Версії з посиланням на 0342 ua.

Образ вільної України, створений талановитою дизайнеркою Домінікою Дикою, присвячений Дню Незалежності України. На цю роль Домініка вибрала саме прикарпатську фотомодель:

“Краса стосується не тільки зовнішності , це гармонія людини, яка приваблює, розповідає дизайнерка. З Олею надвичайно легко працювати, вона легка на підйом і готова на експерименти, від спілкування з нею отримуєш купу позивних емоцій! Я щаслива працювати з такими чудовими людьми! Дуже дякую Олі за участь в фотосесії до Дня Незалежності, нам вдалося передати чистоту і легкість і спокійну впевненість у майбутньому, втілити образ молодоі впевненої України.”

Журналістам0342.ua вдалося з’ясувати, що Домініка побачила фотографії Ольги Гордійчук на сторінці ФБ відомого гуцульського фотографа з Верховини Руслана Трача, який фотографував Ольгу у своєму проекті “Инчий світ”

“Я побачила Олю спочатку на фотографіях Руслана Трача, чудових фотографіях, а потім ми познайомилися особисто, у крамниці Давнього одягу у Львові, де Оля працює. Я не знайома з Русланом особисто, але його роботи мені дуже подобаються, він має своє бачення, свій впізнаваний стиль і працює на високому професійному рівні. Особливо захоплююсь серією “Мандали”. Сподіваюсь матиму нагоду познайомитись з ним особисто” , – каже Домініка

Прикарпатська модель Ольга Гордійчук – з Косова, її батьки художники, тож дівчина змалку має внутрішнє відчуття естетики і краси.

“Фотограф Домініка Дика захотіла зробити фотосесію до дня незалежності, запропонувала мені, я зразу погодилась, – говорить Ольга. Ідею придумала вона, чому – не знаю, але я мала уособлювати вільну Україну. Коли ми купували соняшники за її задумом, то нам просто так подарували ще 1 такий самий букет)) Я думала, що будуть гарні фото, але вийшло просто неймовірно) Дуже мені комфортно в такому образі. Якщо колись Домініка захоче взяти мене моделлю, то буде щастям…Але найцікавіше в тім, що що і «Треті Півні» і «Ладна Кобіта», зацікавились мною як моделлю,коли побачили мої фото, які робив мій перший фотограф Руслан Трач. Тому,при нагоді,дуже дякую йому за хороший старт і дивовижні його роботи.

«З Домінікою дуже приємно працювати, – продовжує Оля, – вона настільки вміє професійно все зробити, що просто захоплюєшся нею. Має чудесно відчуття композиції, знаходить цікаві і вдалі ракурси. І вміє все ідеально скомпонувати, поєднати і підібрати.»

Складається таке враження, що Оля дивується як їй життя приносить такі гарні сюрпризи…Але саме це дивування якраз і додає до її особливої зовнішності тієї неповторності і справжності, що так захоплює багатьох фотографів.