Про це під час звітної прес-конференції про роботу прокуратури за півроку, повідомив прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк,  пишуть Версії з посиланням на  Фіртку. 

Під час розслідування встановлено, що всі вилучені лікимали датування 2003-2008 роки, й збувалися у той період. Крім того, слідство з’ясувало причетність одного фігуранта по справі, але підозру йому не оголошено.

“Цей чоловік помер у 2016 році. Помер не насильницьким способом”, – розповів О. Стратюк. 

Нагадаємо, в ході проведення обшуку виявлено та вилучено у великих партіях нерозфасовані лікарські засоби різних фармацевтичних торгових виробників, упаковочний матеріал, наклейки на лікарські засоби та інше обладнання, яке використовували для виробництва фальсифікату.

До переліку підроблених ліків увійшли найбільш поширені препарати такі як «Циприкол» «Амізон», «Ротокол», «Кратал», «Cipro Floxacin» «Наотролін», «Бімитол», «Gripex Noc» та багато інших препаратів навіть «Вазелін».

 За цим фактом слідчими розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.