Результат пошуку зображень за запитом "Анна заячківська"
За словами Заячківської, вона почала активно малювати ще в Італії, будучи у шлюбі із скандальним італійським багатієм Джанлука Червара, від якого, як відомо, згодом втекла за океан. Про це пишуть Версії з посиланням на WestNews.

«Я там залишила одинадцять полотен, достойних робіт, які б могла додати до своєї колекції. Напевно, таки проситиму адвокатів, щоб вони їх повернули. Мені нічого більше не треба, тільки полотна, бо це моя душа», – розповіла у одному з інтерв’ю модель.

 

До слова, наприкінці 2016 року, франкічанка вже презентувала в Америці власну виставку живопису під гаслом «Сильніша».

 

«Сильніша людина, сильніша країна. Я думала про нашу Україну, яка багато етапів проходила. Вірю, що після всього, що відбувалося, у нас буде сильне майбутнє, хоч ми нелегко до цього йтимемо. Паралельно я подумала про людське життя і скільки складних моментів людина може просто мати, але, коли вона зі світлом усередині, то може перенести все – просто піднятися, встати, почати з нуля, з нічого, з порожнього місця. Хотілося б донести таке гасло, що все в житті можливо, просто потрібно завжди бути доброю людиною», – наголосила Ганна Заячківська.

 

Шанувальники талановитої моделі із нетерпінням очікують й на нинішній показ робіт. А вона, своєю чергою, за допомогою мережі Facebook, запрошує бажаючих відвідати мистецький захід.

 

«Мої любі друзі!!!!! Хочу запросити у мандри, щоб побачили моє мистецтво», – написала на власній сторінці Заячківська.

20729450_720033108186215_8217357463238207765_n
Нагалаємо, Гнна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна 2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу». Виростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах.