Біля 200 дітей з різних районів, міст та об’єднаних територіальних громад області 14 травня зібрались на гірськолижному курорті «Буковель», щоб визначити яка ж команда представлятиме область на Всеукраїнському фіналі, пишуть Версії з посиланням на сайт НОКу.

В урочистому відкритті обласного фіналу брали участь голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, учасники Олімпійських ігор, майстри спорту України міжнародного класу з боксу Сервін Сулейманов та Віктор Поляков, заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики Дарія Згоба.
Учасники мали пройти ряд етапів, зокрема у презентації команди, рухливій грі, комбінованій естафеті, олімпійській вікторині.

За результатами чотирьох конкурсів перемогу здобула команда Яблунівської ЗОШ І-ІІІст. з Косівського району у складі: Романи Абрам’юк, Олега Боднара, Аліни Гулей, Юрія Кошкіна, Юлії Кошкіної, Володимира Кравчука, Максима Марчука, Наразія Скільського, Юлії Ткачук, Марини Турлуківської, Анастасії Унгурян, Віктора Фальбійчука. Друге та третє місця посіли відповідно команди Струпківсвької ЗОШ І-ІІІ ст. з Коломийського та Верхнянської ЗОШ І-ІІІ ст. з Калуського районів.

Прикарпатське «Олімпійське лелеченя» завершилося урочистим нагородженням переможців та призерів, а також відзначенням кожного його учасника пам’ятними призами та сувенірами від Національного олімпійського комітету України.

Окрім екскурсії по курорту та катання на канатно-крісельному витягу, для дітей був проведений модуль «EAT SMART – їж розумно» в рамках Всеукраїнського проекту #OlympicLab, за участю головного позаштатного лікаря-дієтолога Івано-Франківської області Наталії Попович.

Відділення НОК України в Івано-Франківській області та всі учасники обласного фіналу вдячні за підтримку та сприяння в організації Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA» голові обласної державної адміністрації Олегу Гончаруку та народному депутату України Олександру Шевченку.