Прикарпатські артисти повернулися із зони АТО

Знамена до обласного центру передали з Городенківського району представники братства ОУН-УПА під час відзначення 110-річного ювілею генерал-хорунжого головнокомандувача УПА Романа Шухевича в рамках обласної естафети «Воскресне волі дух і наша слава». Перейняли освячені символи воїни АТО і творча делегація, яка впродовж десяти днів презентувала концертну програму у восьми населених пунктах Донецької та Луганської областей. Про це пишуть Версії з посиланням на Паралелі.

Прикарпатські артисти повернулися із зони АТО

Сьогодні ж відбулася зустріч прикарпатських артистів, які повернулися додому, з журналістами Прикарпаття. Під час розмови представники творчої делегації поділилися своїми враженнями та емоціями, які отримали в результаті не зовсім безпечної подорожі. Зокрема, вони зазначили, що сила духу воїнів, їхня любов до України та українського народу є надзвичайно сильними почуттями. Приязнь та довіра виникали одразу ж після перших хвилин спілкування не тільки з військовими, а й з цивільними.

Прикарпатські артисти повернулися із зони АТО

Так, за участь у проведенні творчої естафети «Воскресне волі дух і наша слава» присвяченій 75-ій річниці УПА, підтримку бійців у зоні Антитерористичної операції на Сході України та активну громадську позицію учасники делегації нагороджені грамотами голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

Від імені очільника області його заступник Ігор Пасічняк подякував хлопцям за те, що проявили мужність та продемонстрували уміння у Донецькій та Луганській областях.

Прикарпатські артисти повернулися із зони АТО

«Своїми піснями, щирістю та хорошим настроєм ви підняли дух наших земляків, мужніх воїнів, які вже тривалий час боронять цілісність та суверенітет нашої країни. Низький вам уклін та творчого натхнення продовжувати такі хороші справи», – зазначив посадовець.

Прикарпатські артисти повернулися із зони АТО

За словами Ігоря Пасічняка, на східні території країни також відправлена матеріальна допомога. Цього разу, перед її формуванням, були опитані військовослужбовці щодо того, які речі наразі є їм необхідними. Серед усього – і пральні машини, засоби гігієни та інші необхідні речі.