Чергові 15 даішників з Прикарпаття поїхали в зону АТО

У відрядження відбули інспектори роти дорожньо-патрульної служби, інспектори та керівники відділень ДАІ.

Спеціальний інструктаж перед від’їздом провів начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин. Він «побажав, щоб сержанти і офіцери з гідністю виконували покладені на них обов’язки, були патріотами своєї Вітчизни і поверталися до своїх рідних і колег живими і здоровими».

Також перед поїздкою спеціальний інструктаж провели заступник начальника відділу внутрішньої безпеки підполковник міліції Микола Іваницький, очільник Державтоінспекції області підполковник міліції Валерій Некипілий. Від ради ветеранів і пенсіонерів служби виступив колишній начальник Державтоінспекції Зіновій Сочавський, який поділився досвідом служби на Луганщині, яку проходив у свій час та побажав всім щасливого повернення додому.

Після церемонії освячення, на яку прибули представники від духовенства та дружніх рукостискань керівництва, колег та рідних вони відбули до місця призначення. Керівником групи призначено начальника відділення ДАІ по обслуговуванню Рогатинського району майора міліції Андрія Миту.