Зокрема, як доповів під час колегії директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ігор Дебенко, на території області розміщено 224 білборди, у співпраці з журналістами записано на телевізійних студіях краю 52 передачі на мобілізаційну тематику. Окрім того, поширені інформаційні ролики, які сьогодні транслюються в кінотеатрах та громадському транспорті.

 Ігор Дебенко також зазначив, що бійцям на схід щотижня відправляють місцеві газети.

«Редакції трьох івано-франківських газет погодились щотижня безкоштовно надавати 100 примірників для розповсюдження в зоні АТО. На сьогодні це “Галичина”, “Репортер” та “Галицький кореспондент”. Можливо, й інші погодяться», – зауважив Дебенко.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зауважив, що також необхідно активізувати роз’яснювальну роботу щодо здійснення мобілізаційних заходів у ЗМІ, залучаючи до цього не лише представників влади, а й громадських активістів, волонтерів, учасників АТО.  А ще, посилити інформування про соціальні гарантії, які передбачені на державному рівні для тих, хто перебуває у зоні АТО.