Навчання передбачають обмін інформацією та досвідом при пошуково-рятувальних операціях у гірській місцевості взимку і включають як теоретичні так і практичні завдання, пишуть Версії з посиланням на  сайт Гірського рятувального центру.

Перший день навчань був присвячений опрацюванню теоретичних знань щодо пошуково-рятувальних робіт при сходженні лавин. Наступного дня учасники навчань вирушили у скітур-подорож в мальовничу ділянку Словацьких Татр – Велику Студену Долину. Тут відбулися відпрацювання навичок по роботі з біпером, перевірка снігового покрову на лавинну безпеку тощо. А в кінці – шалений фрірайд засніженими схилами.

 

 

Про проєкт Розвиток Карпатської платформи співпраці гірських рятувальників” , що фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом (International Visegrad Fund):

Лідер проєкту: ГО «Асоціація гірських провідників “Ровінь”», м. Львів

Партнери проєкту:

Термін реалізації: жовтень 2019 – вересень 2020

Метою проєкту є розвиток Карпатської платформи співпраці гірських рятувальників, створеної в рамках проекту, підтриманого Вишеградським фондом у 2018 році, для сталого діалогу та ефективної співпраці між гірськими рятувальниками (державними та громадськими), які працюють в транскордонному гірському регіоні Словаччини, України, Польщі та Чеської Республіки.

Проєктом передбачено організацію спільних навчань і тренінгів в кожній із залучених країн. Це дозволить розробити спільні дії в надзвичайних ситуаціях: лавини, гірські повені тощо; створить механізми обміну інформацією (попередження аварій, реагування, допомога).

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!