Результат пошуку зображень за запитом "хабар"

Про це свідчать дані статистичної звітності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області щодо вчинення корупційних правопорушень в 2018 році. У ході проведення аналізу щодо отримання неправомірної вигоди встановлено, що загальна сума неправомірної вигоди становить 117 937 гривень, з якої 300 гривень – найменша, 20 000 гривень – найбільша, пишуть Версії.

Протягом 2018 року було зафіксовано два факти корупційних правопорушень, пов’язаних з вимаганням та отриманням неправомірної вигоди працівниками поліції, які на даний час перебувають на стадії судового розгляду. За звітний період працівниками управління внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області ДВБ НП України щодо працівників поліції складено 4 адміністративні протоколи за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

За трьома фактами прийнято рішення про закриття на підставі п.7 ст. 247 КУпАП (закінчення строків на момент розгляду справи), та одне перебуває на розгляді в Івано-Франківському місцевому суді.