прикарпатський нардеп Юрій Соловей

 

Громадянська мережа ОПОРА підбила підсумки моніторингу діяльності 88-ми народних депутатів впродовж 6-ої сесії Верховної Ради.

З показниками 83 та 80 балів у десятку лідерів узагальненого рейтингу потрапили Анатолій Дирів та Юрій Соловей.

Юрій Соловей посів 8 сходинку узагальненого рейтингу.

Це зумовлене як високою законотворчою активністю, так і достатньою активністю в окрузі. Нардеп отримав найвищу оцінку серед депутатів від Франківщини за показником участі у голосуваннях (98.9%), ініціював найбільше законопроектів (20), подав 14 запитів, та 24 рази доносив свої позиції до парламенту через сутнісний виступ,  пишуть Версії .

Анатолію Диріву 6-те місце в узагальненому рейтингу забезпечила висока оцінка активності в окрузі, зокрема через кількість прийомів громадян (45), участь у робочих заходах місцевої влади (33) та візити у виборчий округ (18).

Юрій Дерев’янко у зведеному рейтингу посів 38 місце, що зумовлене доброю оцінкою законотворчої діяльності (23 місце за законотворчу активність) та невисокою активністю в окрузі (65 позиція). Депутат не здійснював особистих прийомів громадян, а про свою діяльність звітував у формі поширення друкованого звіту населеними пунктами округу.

Віктор Шевченко посів 52 позицію з 37 місцем за законотворчу роботу та 67 місцем за активність в окрузі. Депутат здійснив 4 особистих прийоми громадян та 4 рази здійснив візит у виборчий округ.