Про це заявив народний депутат Юрій Соловей під час розгляду в сесійній залі проекту бюджету на 2017 рік. За словами обранця, субсидії мають бути монетизовані і переведені в грошову форму. Про це пишуть Версії з посиланням на  Галичину.

 

Існуючий механізм отримання субсидій у нинішніх умовах тіньової економіки є недосконалим, – певен Соловей. Відтак, пропонує перерахунок субсидій у грошову форму. Про що вже давно говорять громадяни.

“Це абсолютно правильна система підтримки соціально-незахищених верств населення. Але існуючий механізм отримання субсидій в умовах тіньової економіки, як на мене, є недосконалим. Я вважаю, що одним з найближчих пріоритетів має бути монетизація субсидій і переведення цих субсидій у грошову форму”, – заявив народний обранець.

Загалом нардеп вважає, що проект держбюджету на наступний рік повністю відовідає макроекономічним показникам, які підстверджуються міжнародними інституціями,- певен нардеп із Прикарпаття Юрій Соловей. Обранець зауважив, що виходячи із показників є можливість говорити про зростання української економіки у наступному році. Крім того, додав, що бюджет має чіткі пріоритети: безпека, освіта, будівництво доріг та децетралізація влади.

“Проект бюджету розрахований з росту ВВП у розмірі 3%, з розміру інфляції у розмірі 9%, з обмінного курсу у розмірі 27 гривень за один американський долар. Мова йде про те, що даний проект бюджету є абсолютно реальним. Даний проект бюджету не є популістичним. І даний проект бюджету є тим фактором, який дозволяє говорити про можливість росту української економіки у 2017 році”, – зауважив у Верховній Раді нардеп Юрій Соловей.