Прикарпатські пластуни садять дерева на честь першої пластової присяги

У селі Черніїв пластун Микола Перхулин разом з другом садили вишню. Хлопець каже, що, оскільки 2020-й в “Пласті” є роком саме цього дерева, то вибір, що садити, був очевидним: “Ми вирішили з другом Іваном сьогодні посадити вишню. Я вважаю, що посадка дерев – дуже актуальна в наш час тема серед молоді. Бо не кожен зараз вміє і знає, як правильно посадити і виростити дерево”, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Іван Масарюк говорить, що завжди залюбки приєднується до екологічних ініціатив та акцій: “Як ми всі знаємо, дерева очищують повітря. Що більше дерев, то чистіше. Дуже вирубують дерева в наших Карпатах, ліси горять, тому я завжди був за те, щоб дерева висаджували”.

Окружний Івано-Франківської округи “Пласту” Богдан Кирста каже, що основна мета акції – не просто посадити дерево, а доглядати за ним: “Посадка дерев є вже традиційною для нашої округи. В Івано-Франківській області вона проходить третій рік поспіль. Ми розуміємо умови карантину, тому нікого змушуємо, але як офлайно-онлайновий проєкт запустили. Тобто, кожен в себе біля дому має посадити деревце”.

Богдан Кирста розповідає, що окружна акція “Посади дерево” відбувається в межах щорічного “Тижня Пласту”, під час якого щодня проводять тематичні заходи.

Автор: Олександр Букатюк

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!