Командир загону майор поліції Микола Івоняк відрапортував про належне виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Службове відрядження загону чисельністю 95 осіб тривало 2 місяці.

Завдання правоохоронців полягали у викритті злочинців, які на теренах Донеччини вчиняють протиправні дії, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин, здійснюють грабежі, розбої, злочини, пов’язані із викраденням автотранспорту тощо. На рахунку прикарпатських поліцейських чимала кількість розкритих злочинів, встановлених розшукуваних осіб за що керівництво Донецької поліції висловили прикарпатцям вдячність.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області підполковник поліції Василь Віконський зустрів підлеглих та висловив їм щиру вдячність за добросовісне виконання службових обов’язків, за проявлені мужність та високий професіоналізм, вірність Присязі у виконанні бойових завдань із захисту територіальної цілісності України та боротьбі зі злочинністю. Найкращих нагороджено грамотами та подяками.

Серед прибулих у складі загону – три жінки. Про будні у зоні бойових дій дівчата не багатослівні. Проте, як зазначив керівник загону Микола Романович, вони нарівні з чоловіками виконували серйозні завдання, несли службу на блокпостах і, переконаний, що пережитого військового і життєвого досвіду їм вистачить на усе життя.

Наразі теплими обіймами бійців зустріли колеги, друзі, рідні. На прибулих чекає кількаденна відпустка, після завершення якої вони приступлять до виконання своїх функціональних обов’язків на місцях.