news-image: У Маріуполі правоохоронці з Прикарпаття затримали зловмисників, які вчинили їм опір

Під час затримання друзі зловмисника намагались «відбити» його у правоохоронців та вчинили опір співробітникам поліції. Всі учасники події затримані, прес-служба Маріупольського відділу ГУ НП в Донецькій області.

Подія сталася сьогодні вночі приблизно о 22:30 в Жовтневому районі Маріуполя. Співробітники ГШР несли службу на своєму маршруті, коли до них підбіг чоловік та попросив допомоги. Потерпілого було побито, він вказав, де це відбулося. Правоохоронці відразу викликали швидку допомогу та взяли заявника на борт ГШРу. За кілька вулиць потерпілий впізнав нападника, який знаходився у компанії молодиків. Всі вони знаходились у стані алкогольного сп’яніння.

Побачивши службову автівку, зловмисник покликав на підмогу своїх друзів. Четверо чоловіків почали розхитувати автомобіль правоохоронців, не даючи виїхати на борту із затриманим, намагалися вихопити зброю, поводили себе занадто агресивно та не виконували законних вимог стражів порядку.

Екіпаж ГШРу попередив, що якщо вони не припинять своїх дій, то правоохоронці будуть змушені використати зброю. Вимоги співробітників поліції нападники не виконали, тож правоохоронці зробили два попереджувальних постріли в повітря, застосували тактику дій, щоб не допустити травмувань та вичерпати конфлікту ситуацію.

Завдяки професійним та оперативним діям групи швидкого реагування фігурант та його пособники були затримані та доставлені до відділення поліції. Наразі з затриманими працюють слідчі, після встановлення всіх обставин діям кожного з них буде дана правова оцінка.