У змаганнях взяли участь понад тисячу учасників з 16 областей України, пишуть Версії з посиланням на Sport.if.ua.

Понад 60 медалей: прикарпатські тхеквондисти – перші на чемпіонаті України

За підсумками чемпіонату України була сформована збірна команда України серед юніорів і дорослих для участі у чемпіонаті світу.

Збірну команду Івано-Франківської області представляли 140 спортсменів.

Прикарпатська доросла збірна виборола золоті нагороди у більшості вагових категорій і розділів. Зокрема, Віталій Соловей (63 кг і формальні вправи), Олексій Пашков (70 кг), Руслан Демчишин (78 кг), Данило Демчишин (спаринг +85 кг, спецтехніка і тест сили), Анастасія Авраменко (тест сили і спецтехніка, а також “срібло” в спарингу -56 кг), Діана Шкварок (в спарингу -56 кг і формальних вправах).

“Це шалена конкуренція, адже в категоріях було понад 20 осіб і для перемоги необхідно було виграти мінімум чотири поєдинки”, – йдеться в повідомленні.

Серед дітей відзначився Станіслав Савчак у тесті сили – в цьому розділі змагалися 140 учасників, але Станіслав став найкращим Серед юніорів 14-17 років прикарпатці також були в лідерах, а в ваговій категорії до 50 кг весь п’єдестал зайняли франківці – Дмитро Тишко (1 місце), Віктор Гораль (2 місце) і Дмитро Шелухін (3 місце). Також Дмитро Тишко переміг у формальних вправах.

В категорії -62 кг Ілля Іванюк став другим, а в категорії -68 кг Артур Кузьмін переміг 4 поєдинки і став чемпіоном України серед юніорів у цій ваговій категорії.

У категорії -50 кг чемпіонкою стала Софія Хімчук, також Софія перемогла у формальних вправах. У ваговій категорії -55 кг золоту медаль здобула Ксенія Трифонова. Софія Маковійчук здобула “золото” в спецтехніці, Каріна Перлухин здобула золоті медалі у спарингу +65 кг і в тесті сили.

У підсумку Прикарпаття посіло перше загальнокомандне місце із 31 золотою, 15 срібними і 20 бронзовими нагородами.

12 франківців включили до основного складу збірної команди Україні для участі в чемпіонаті світу, що відбудеться 22-28 квітня в Німеччині.