У режимі відео конференції в м.Івано-Франківську буде проведено регіональний форум за участю суддів-спікерів, прес-секретарів судів та представників регіональних ЗМІ.

Організаторами Форуму є Верховний Суд, Вища рада правосуддя, Рада суддів України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Державна судова адміністрація України, Національна школа суддів України, Центр демократії та верховенства права, Громадське об’єднання «Детектор медіа», Інститут масової інформації, Національна спілка журналістів України, за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні.

Представники судової влади, іноземні експерти, журналісти та редактори провідних ЗМІ України обміняються думками, ідеями, пропозиціями про те, як комунікацію між судами та медіа зробити максимально ефективною для обох сторін.

Учасники форуму поділяться думками з приводу розширення можливостей співпраці судів та медіа, обговорять канадський досвід взаємодії судів зі ЗМІ на прикладі провінції Нова Шотландія (Канада), напрями вирішення проблеми права на відповідь у ЗМІ, протидії маніпулятивним технологіям при висвітленні судових процесів тощо.

Онлайн-трансляція – за посиланням: http://onlineinyou.com.ua/forum_260618/