Міліціонери дізналися, що двоє чоловіків оформляли фіктивні договори, вказуючи у документах клієнта та банку різні суми депозиту. Відтак, вносили до бухгалтерського обліку неправдиві відомості щодо фактичних розмірів депозитів. Різницю вилучали з каси та клали до власних кишень.

Кримінальне провадження щодо незаконної діяльності учасників злочинної групи працівниками УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області передали до обласної прокуратури, яка підтримала державне обвинувачення.

Вироком Надвірнянського районного суду двох злочинців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 28 (вчинення злочину організованою групою осіб за попередньою змовою), частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Та призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з відстрочкою виконання на 1 рік 6 місяців. Організатор злочинної групи перебуває в міждержавному розшуку.