http://kavyn.kr.ua/data/pages/6445/images/main_image/thumb_view/999835.jpg

Судом було встановлено, що досудовим слідством обоє посадовців обґрунтовано підозрюються в отриманні хабара, пишуть Версії .

Розглянувши матеріали справи та заслухавши думки сторін, Івано-Франківський міський визначив підозрюваним міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки злочин, у якому підозрюються посадовці, не є насильницьким, то судом також було визначено альтернативу у вигляді грошової застави.

Розмір грошової застави Івано-Франківський міський суд визначив у сумі 1000428 (один мільйон чотириста двадцять вісім) гривень.

У разі, якщо підозру у вчиненні злочину посадовцями вдасться довести у суді, їм загрожуватиме позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, за 2 тис дол США посадовці гарантували не проводити перевірку щодо додержання вимог податкового законодавства суб’єктом господарювання, який займається експортом лісопродукції.