Наші журналісти дізнались думку прикарпатських експертів про новий склад Івано-Франківської міської ради, хто ж увійде до більшості в міській раді обласного центру та яким буде розподіл сил?

За результатами виборів, у міській раді, де загальна кількість депутатів – 42, більшість мандатів має ВО «Свобода» – 14 обранців. Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність» має 9 мандатів, Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» – 6 депутатів, політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – 6, політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 4 та Українська Народна Партія – 3.

CVK_mr_IV

Координатор Громадського руху ЧЕСНО в Івано-Франківській області Віталій Світлик зробив прогноз щодо розстановки сил у раді, ще до оголошення результатів другого туру виборів мера. Чи справдиться він – час покаже.

«Хороший розклад получився в Франику) Другий тур, два кандидати. Руслан Марцінків якого підтримують партії: Свобода – 14 деп., Укроп – 6 деп., Батьківщина – 4 деп. = 24 депутати Ігор Насалик якого підтримують: Солідарність – 9 деп., Самопоміч – 6 деп., УНП -3 деп. = 18 депутатів в раді. Ось і вималювалась влада та опозиція в місті) Лишилось тільки мера оприділити. При такій погоді думаю перемога буде в того в кого є постійний електорат) В кого які думки? Цей пост я писав 14 листопада )))

Svitlyk191115

Тепер додам, що УКРОП місцевий «пролетів», але це було рішення центрального органу партії. На даний час ситуація не змінилась і «Батьківщина» та «УКРОП» зараз ведуть переговори по розподілу посад. До цієї коаліції може ще долучитись «Самопоміч» для стійкішої більшості в раді і це вже буде 30 депутатів», – спрогнозував Віталій Світлик.