Результат пошуку зображень за запитом "Василь Вірастюк"

 

Амбасадорами Sport Marketing Conference стали топ-представники українського спорту – Еліна Світоліна, Віталій і Володимир Клички, Андрій Шевченко, Анна Різатдінова, Слава Медведенко і Василь Вірастюк. Про це повідомляє БТУ.

Конференція пройде в заміському парково-готельному комплексі Equides, який знаходиться в 15 км від центру Києва. Серед спікерів спортсмени, експерти та представники всесвітньо відомих компаній, залучених до спортивної індустрії.

Серед кількох десятків спікерів на конференції виступлять: генеральний менеджер Global Sports Innovation Center powered by Microsoft Ірис Кордоба Мондеяр, фахівець з медіа-менеджменту і спортивного маркетингу ФК “Баварія” Бенжамін Стін, менеджер Еліни Світоліної, виконавчий директор, засновник і власник компанії “Top Five Management” Стефан Гуров, представники найбільшої в Європі мережі спортивних каналів Eurosport, спортивні менеджери і маркетинг-директора RedBull та інші.

а Конференції будуть представлені перспективні спортивні проспекти, що динамічно розвиваються. У спеціально відведеному просторі будуть організовані презентації спортсменів та їхніх менеджерів, де можливо більш докладно познайомитися і домовитися про співпрацю.