Як стало відомом, на посаду нового голови ІФФФ претендують два кандидати – нинішній виконуючий обов’язки керівника ІФФФ Тарас Клим і депутат Верховної ради України Володимир Шкварилюк.

Також серед претендентів був екс-голова Івано-Франківської ОДА Микола Палійчук. Проте згодом він свою кандидатуру зняв.

Сьогодні на пошту видання надійшов лист від Володимира Шкварилюка, в якому він відмовляється від участі у виборах голови ІФФФО.

Текст листа:

«28 лютого 2015 року відбудуться позачергові вибори голови Івано-Франківської  обласної федерації футболу, яку в народі називають закрите акціонерне товариство імені Т.Клима.  Кандидатом на посаду голови федерації є Тарас Клим,  який багато років керував футболом як перший заступник, а сьогодні виконує обов’язки голови. Саме в цей період футбол в області зник не тільки як професійний, але й як вид спорту взагалі.

Прикарпатці мають можливість спостерігати на теренах області тільки за розвитком дитячо-юнацького футболу, яким опікуються батьки і небайдужі до майбутнього нашої держави – здоров’я дітей – меценати, але ніяк не обласна федерація футболу. Мої сини віком 8 і 13 років займаються футболом. Коли є можливість, то обов’язково відвідую дитячі турнірі, які організовують федерації футболу у сусідніх областях (Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Волинська та інші). Дітки займаються на сучасних європейського рівня майданчиках біля яких є всі необхідні умови (роздягалки, душові тощо).  Це заслуга обласних федерацій, бо зуміли налагодити роботу не тільки з місцевою владою, меценатами і батьками, а й з Федерацією Футболу України. Як результат в кожній області є професійні команди.

Я сусідам щиро заздрю, тому маю благі наміри щодо нашої області. На прохання шанувальників футболу я вдруге вирішив балотуватися на відповідальну посаду для того, щоб допомогти відродити славу прикарпатського футболу,  для того, щоб вкладати в розвиток, а не заробляти на святому, не будувати родинні гніздечка (готелі, ресторани) на землях, які міська громада виділила для федерації футболу.

Об’їхавши область і зустрівшись з більшістю колективних членів федерації, змушений поінформувати шанувальників наймасовішого виду спорту, що серед делегатів на конференцію немає вищезгаданих представників дитячо-юнацького футболу, натомість є багато делегатів, які не мають жодного відношення до футболу (бухгалтера, комп’ютерщики, фотографи і т.д.) Багато-хто в розмові зі мною дали зрозуміти, що зобов’язані Тарасу Климу (шкода, що не футбольній громаді) і будуть за нього голосувати. Розваливши футбол в області, на сесії міської ради Тарас Клим заявив, що за його сприяння біля стадіону «Рух» невдовзі з’явиться стадіон зі штучним покриттям за кошти УЄФА. Нехай в цьому Бог допомагає.

Вважаю правильним дати громаді можливість отримати обіцяний стадіон, а опоненту на виборах шанс хоча б одним добрим ділом ввійти в історію прикарпатського футболу. У зв’язку з цим, я прийняв рішення відмовитися від подальшої участі у виборах голови ІФФФО. І на останок, переконаний, що майбутній голова буде відповідальний за розвиток футболу в області разом із делегатами, які за нього проголосують.»

Нагадуємо, нещодавно Версії публікували інтерв’ю із Тарасом Климом